Teplotní index

Teplotní index Kamik

Boty Kamik poskytují teplotní komfort ve všech podmínkách

Boty Kamik až do - 74 °C

Boty Kamik až do – 74 °C

Extrémně nízké teploty mohou negativně ovlivnit lidské zdraví, a proto jsou boty od značky Kamik navrženy tak, aby poskytovaly ochranu i v extrémních podmínkách.

V nabídce naleznete boty s vložkou, kterou lze vyjmout, nebo s pevnou vložkou, což umožňuje přizpůsobení obuvi různým preferencím uživatelů.

Kouzlo vložek Kamik

Boty s vyjímatelnou vložkou je třeba vyjmout a poté nechat vložky uschnout. Každý model bot má svůj teplotní index, který určuje konkrétní úroveň zateplení. Boty od značky Kamik disponují vynikající izolací, což znamená, že teplo zůstává uvnitř obuvi, zatímco vlhkost z chodidel se absorbuje do vložek, jež je následně třeba usušit. Náhradní izolační vložky lze pak znovu zakoupit.

Boty s pevnou vložkou je vhodné také nechat vysušit, a to třeba pomocí novin nebo savého papíru.

Kouzlo vložek Kamik
Kouzlo vložek Kamik
Kamik Otestováno
Otestované boty Kamik

Otestováno

Všechny výrobky prochází důkladným testováním, aby splnily vysoké standardy kvality. Kamik spolupracuje s Center for Textile Technologies Group CTT (Performance Testing Council (PTC) Kanady) pro testování odolnosti vůči teplotě. Certifikované hodnocení pohodlí Kamik poskytuje důvěru v kvalitu obuvi pro individuální potřeby zákazníků.

Boty do všech podmínek

Kolekce Kamik Cody nabízí robustní boty s teplotním indexem až -74 °C, vhodné například pro myslivce, vlekaře, pracovníky v polárních oblastech nebo na plošinách, kde se provádějí instalace a opravy v mrazivém prostředí. Tato obuv je optimální pro stání nebo sezení, přičemž dlouhodobá chůze v těchto botách není příliš doporučována kvůli možnému zapaření chodidla.

Další možností jsou méně zateplené boty, například z kolekce Alborg, které mají teplotní index dosahující až -40 °C. Tyto boty jsou ideální pro zimní turistiku v horách, pro pohyb v přírodě, lesní práce nebo sběr ledového vína.

Boty do všech podmínek
Boty do všech podmínek