Boty na zimní turistiku, procházky v přírodě a do města

Neexistují špatné venkovní podmínky, existuje pouze špatné vybavení, proto existuje Kamik!

Zimní turistika, lyžaři na horách, procházky v přírodě, a do města

Rozmanitá nabídka obuvi od Kamik je určena nejen profesionálům pracujícím v zimním terénu a za extrémních podmínek, ale také pro všechny milovníky zimní turistiky v zasněžené přírodě. Nositelé ocení maximální pohodlí a kvalitu obuvi i v náročných podmínkách.

Obuv Kamik je optimální volbou pro zimní turistiku, lyžaře na horách a náročnější procházky v přírodě, stejně jako pro pohodlné procházky ve městě. Tyto specializované modely jsou pečlivě navrženy s ohledem na pohyb v horských oblastech, sněhových a mrazivých podmínkách. Vedle spolehlivé ochrany a pohodlí poskytují také bezpečnost a péči o zdraví nohou.

Zimní turistika

V oblasti zimní turistiky nabízí obuv Kamik hned několik kvalitních modelů zimní obuvi, které jsou navrženy s ohledem na pohodlí a výkon v mrazivých podmínkách. Model ICELAND se vyznačuje pevnou vložkou a odolným materiálem ze syntetiky, což ho činí ideální volbou pro mrazivou turistiku.

Kolekce obuvi STATE je vysoká bota vyrobená z pravé kůže a s výborným šněrováním, což obuv řadí mezi TOP modely pro náročné turistické výlety. Model EMPIRE X v černé nebo hnědé barvě disponuje pevnou vložkou a kombinací semiše s textilem, odolávající teplotám až do -40 °C. Kolekce MOMENTUM3 jsou dámské boty, které nabízí pevnou vložku a jsou vhodné pro turistiku.

Boty do města

Městské modely Kamik zahrnují špičkové modely vhodné do mrazu. Mezi ně patří pánské boty SPENCER N s Vibram podrážkou a speciálními body proti uklouznutí na ledu. Další možností jsou dámské elegantní kožené boty ARIEL nebo vysoká šněrovací obuv HANNAH. V nabídce je součástí také TOP model městské kožené obuvi CELESTE M pro ty, kteří si v městském prostředí cení špičkového designu, kvality a maximálního pohodlí.

Jednotlivé modely Kamik na zimní turistiku a do města

Kamik ICELAND Charcoal pánská zimní obuv

Pánská zimní vycházková obuv má tepelnou izolací HEAT-MX™ s utahováním pomocí tkaniček a teplotním indexem až do -40 °C.

Kamik EMPIRE X Chocolate pánská zimní obuv

Pánská zimní kotníková vycházková obuv s tepelnou izolací HEAT-MX™ je vhodná jak do města, tak i na vycházky do přírody.

Kamik Momentum3 White dámská zimní obuv

Pro zimní počasí jsou vhodné dámské boty Momentum3 s voděodolným svrškem a voděodolnou konstrukcí se zatavenými švy.

Kamik Spencer N černá pánská zimní obuv

Spencer N jsou zimní boty perfektní pro městské prostředí, ale také na procházky do zasněžené krajiny až do -30 °C.

Kamik Ariel F Taupe dámská zimní obuv

Kolekce Ariel F jsou dámské boty vhodné do městského prostředí nebo do přírody, s teplotním indexem až do -20 °C.

Kamik Celeste M černá dámská zimní obuv

Kolekce obuvi Celeste M jsou útulné dámské zimní boty, které jsou vybaveny CushyStep prémiovou PU stélkou, poskytující extrémní pohodlí.